Informacja

Dostawa

metody płatności

Regulaminy

Nowe produkty

Nowy wygląd kontrolera

Akcesoria do zmiany designu kontrolera /pada do PlayStation 4. Największy wybór akcesoriów do konsol w Polsce. Wysokiej jakości zamienniki do PlayStation 4 - Desaign Controllers.

Nowy wygląd kontrolera Jest 47 produktów.

Podkategorie

 • Obudowy

  Największy wybór obudów do kontrolera / pada PlayStation 4 w Polsce. Wysoka jakość zamienników do PlayStation 4. Wybierz lidera akcesoriów do konsol - Design Controllers.

 • Obudowy Front

  Największy wybór obudowy Front  do kontrolera / pada PlayStation 4 w Polsce. Wysoka jakość zamienników do PlayStation 4. Wybierz lidera akcesoriów do konsol - Design Controllers.

 • Obudowy PS4 Slim / PRO

  Nowy wygląd kontrolera, którego otrzymałeś w zestawie z PlayStation 4 Slim lub PlayStation 4 PRO, może w szybki sposób zostać zmieniony jak tylko zechcesz. Tylko u nas wysokiej jakości zamienniki obudów do PS4 Slim i PRO w najniższych cenach na rynku - tylko w Design Controllers

 • Przyciski

  Największy wybór przycisków do kontrolera / pada PlayStation 4 w Polsce. Wysoka jakość zamienników do PlayStation 4. Wybierz lidera akcesoriów do konsol - Design Controllers.

 • Analogi

  Największy wybór analogów do kontrolera / pada PlayStation 4 w Polsce. Wysoka jakość zamienników do PlayStation 4. Wybierz lidera akcesoriów do konsol - Design Controllers.

 • D-pad, krzyżak

  Największy wybór przycisków Dpad, krzyżak do kontrolera / pada PlayStation 4 w Polsce. Wysoka jakość zamienników do PlayStation 4. Wybierz lidera akcesoriów do konsol - Design Controllers.

na stronę
Pokazuje 1 - 40 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 40 z 47 elementów