Mysz laserowa przewodowa Roccat Nyth white

ROC-11-901

Nowy produkt

Mysz gameingowa biała Roccat.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

404,71 zł

404,71 zł za 1

Opis

Opis ogólnyMysz przewodowa Roccat Nyth laserowa biało-czarna
Informacje dodatkoweCzęstotliwość próbkowania 1000Hz;
Rozdzielczość0 - 12000
KolorBiały
Waga120
Typ gwarancjigwarancja normalna
Okres gwarancji (miesiące)24
Wysokość44
Szerokość78
Długość przewodu180
PrzeznaczenieDla graczy
ZłączaUSB 2.0
Typ złączaUSB 2.0
Ilość klawiszy18
Rodzaj myszyLaserowa
Ilość pokręteł1
Rozdzielczość maksymalna (dpi)12000
KomunikacjaPrzewodowa
Technologia czujnika myszyLaserowa
ProducentRoccat
Nazwa typuMyszy komputerowe
Gwarancja24
Wykonanie przeznaczenieStandard
Prędkość540
Długość129
PodświetlenieTak
SensorLaser
Liczba przycisków18
Liczba programowalnych przycisków18
Akceleracja50
Częstotliwość próbkowania1 000
Rozdzielczość sensora12000 DPI

Więcej informacji

MYSZ ROCCAT NYTH WHITE 12000 DPI


Mysz Roccat Nyth spełnia marzenia miłośników rozgrywek sieciowych - dzięki unikatowej, modułowej konstrukcji może przekształcić się z łatwością zarówno w kontroler do gier MOBA, jak i FPS. Nowatorski projekt daje praktycznie nieograniczone możliwości konfiguracyjne, zostawiając konkurencję daleko w tyle. Niezależnie od gustów i preferencji, szeroki katalog wymiennych modułów i klawiszy współtworzy rewolucyjny produkt, który daje olbrzymie pole do popisu dla wyobraźni i kreatywności użytkowników.

Modularny panel przycisków pod kciukiem
Nyth oferuje unikalny panel pod kciuk, w którym gracz może indywidualnie dopasować 12 wysokiej jakości przycisków mechanicznych. Konfigurowalny panel ustanawia nowe standardy, pozwalając stworzyć kombinację zoptymalizowaną pod konkretnego użytkownika. Daje to w sumie aż 18 369 różnych wariantów. Wszystkie możliwości można sprawdzić w konfiguratorze myszy, pozwalającym na dostosowanie panelu przycisków do preferencji użytkownika.

Wymienialne gripy
Graczy jednoczy wspólna miłość do gamingu, ale styl każdego z nich jest unikalny. Aby jeszcze bardziej odzwierciedlać indywidualność współczesnego gracza, Nyth wyposażony został w super ergonomiczne, wymienialne uchwyty boczne. Bez względu na to, jaki jest twój styl gry - czy stosujesz chwyt typu palm grip, claw grip czy też oba, dzięki nowemu produktowi Roccata możesz dynamicznie dostosować się do bieżącej sytuacji. Połączenie wymienialnych paneli bocznych z modułowym ustawieniem przycisków powoduje, że Nyth daje w tym zakresie 36,738 możliwości konfiguracyjnych.

Udoskonalona funkcjonalność EASY-SHIFT[+]™
EASY-Shift [+] ™ pozwala na przypisanie dodatkowych funkcji do każdego z 18 przycisków myszki. Dana funkcja staje się aktywna podczas wciśnięcia przycisku EASY-Shift [+] ™, co daje w sumie dostęp do 39 różnych funkcji. Na myszce umieszczono dedykowany przycisk ulokowany pod tradycyjnymi przyciskami bocznymi. EASY-Shift [+]™ w połączeniu z dużą modularnością daje oszałamiającą liczbę funkcji.

Kasetka do przechowywania przyciskówi paneli bocznych
Praktycznie nieskończona liczba możliwości konfiguracyjnych dzięki umieszczonym w opakowaniu elementom to dopiero początek. Nyth wspiera obsługę drukarek 3d pozwalając na projektowanie i pobieranie własnych części, tworząc wcześniej nieznany poziom dostosowania produktów do indywidualnych preferencji. Z tego względu Roccat Nyth wyposażono w solidnie wykonaną kasetkę, pozwalającą trzymać nieużywane części w porządku - bezpieczne i gotowe do natychmiastowego użycia.

ROCCAT® SWARM
SWARM stanowi nową koncepcję dla oprogramowania dedykowanego ROCCATowi, obejmującą wszystkie powiązane platformy i urządzenia. To rozwiązanie nowej generacji, tworzące ekosystem gier, aplikacji i produktów ROCCAT w jednym miejscu. Dzięki połączeniu funkcjonalności komputera i smartfona gracz otrzymuje pełną kontrolę w zasięgu ręki.

Cztery konfiguracje od projektantów z ROCCAT®
Opracowane przez najlepszych projektantów z Roccat - cztery konfiguracje bazowe dostosowane do zróżnicowanych gatunków gier.

Specyfikacja produktu:
- Sensor laserowy Twin-Tech R1 z maksymalną rozdzielczością do 12000dpi;
- Częstotliwość próbkowania 1000Hz;
- Czas opóźnienia 1ms;
- Akceleracja do 50G;
- 3.8m/s (150ips) oś pojedyncza / 5.4m/s (212ips) obie osie;
- 16-bit kanał danych;
- Programowalny LOD;
- Jednostka sterująca Tracking & Distance;
- 72MHz Turbo Core V2 32-bit Arm based MCU;
- 576kB pamięci podręcznej;
- Brak zjawiska przyciągania kątowego.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Mysz laserowa przewodowa Roccat Nyth white

Mysz laserowa przewodowa Roccat Nyth white

Mysz gameingowa biała Roccat.

30 innych produktów w tej samej kategorii: