Mysz laserowa przewodowa Roccat Tyon

ROC-11-850

Nowy produkt

Mysz laserowa Roccat w kolorze czarnym.

Więcej szczegółów

Wysyłka w 24h

365,72 zł

365,72 zł za 1

Opis

Opis ogólnyMysz przewodowa Roccat Tyon laserowa czarna
Informacje dodatkowestandardem oświetleniowym RGBY.
Rozdzielczość0 - 8200
KolorCzarny
Waga128
Typ gwarancjiProducenta
Okres gwarancji (miesiące)24
ModelRoccat Tyon
Wymiary [W x S x G] (mm)135x78x40
Wysokość45
Szerokość80
Długość przewodu180
PrzeznaczenieDla graczy
ZłączaUSB 2.0
Typ złączaUSB 2.0
Ilość klawiszy16
Rodzaj myszyLaserowa
Ilość pokręteł1
KomunikacjaPrzewodowa
Technologia czujnika myszyLaserowa
ProducentRoccat
Nazwa typuMyszy komputerowe
Długość kabla Maksymalny zasięg1.80 m
Gwarancja24
Wykonanie przeznaczenieStandard
Prędkość380
Długość126
PodświetlenieTak
SensorLaser
Liczba przycisków16
Cechy dodatkoweEfekty specjalne
Liczba programowalnych przycisków16
Akceleracja30
Częstotliwość próbkowania1 000
Rozdzielczość sensora8200 DPI

Więcej informacji

Gaming ulega nieustannym przemianom. Współczesne pola bitew to szczególnie niebezpieczne miejsca, z zagrożeniami ze wszystkich stron - z powietrza, morza oraz lądu. W jaki sposób dostosujesz się do wszystkich nowych wyzwań stawianych przed Tobą przez współczesny gaming? Wejdź w świat możliwości z Roccatem Tyon, niesamowitą bronią - wieloprzeciskową myszą z szerokim wachlarzem zastosowań - stanowiącą efekt nieskończonej liczby godzin pracy największych inżynierów branży gamingowej. Roccat Tyon jest specjalnie dostosowany do potrzeb współczesnego, zróżnicowanego arsenału wojennego gracza.

Niespotykana kontola
Tyon wprowadza funkcję X-Celerator, jedno-osiowy joystick analogowy wyprofilowany pod kciuk. Pozwala to na zyskanie przewagi na polu bitwy bez poświęcania kontroli.

Udoskonalona funkcjonalność EASY-SHIFT[+]™
Przełomowa technologia Easy-Shift[+]™ pozwala Tobie przypisać dodatkową funkcję do każdego przycisku myszy, co pozwala na prawie nieskończone możliwości kombinacji. Dodatkowa funkcja zostaje aktywowana z chwilą naciśnięcia przycisku Easy-Shift[+]™. W przypadku myszy Roccat Tyon jest to dedykowany przycisk, komfortowo umiejscowiony pomiędzy tradycyjnymi przyciskami bocznymi.

Zróżnicowane opcje ataku
Tyon jest pierwszą myszą marki Roccat wyposażoną w przełącznik Dorsal Fin-Switch (dosłownie - płetwa grzbietowa), dwukierunkowy przycisk sterowany knykciem, specjalnie zaprojektowany z myślą o łatwości używania, bez konieczności dostosowywania dłoni w kluczowych momentach rozgrywki. Dorsal Fin-Switch jest idealnym rozwiązaniem przenoszącym kluczowe funkcje sterowania z klawiatury na mysz gamingową.

Rozwiń swój arsenał
Cztery przyciski otaczające prawo- i lewoklik pozwalają na przeniesienie jeszcze większej liczby funkcji z klawiatury do obsługi przy pomocy Tyona. Dodatkowe przyciski wspomagające pozwalają na jeszcze szybsze wykonanie poleceń. Tyon został tak zaprojektowany, by każda akcja gracza była w pełni naturalna i przemyślana.

Twój Tyon to Twój styl
W pełni spersonalizuj wygląd Roccat Tyon z nowym nowoczesnym standardem oświetleniowym RGBY. Dostosuj barwę rolki i obramowania - mogą być to dwa zupełnie niezależne kolory, dzięki czemu mysz osiągnie unikatowy wygląd. Z paletą 16,8 miliona kolorów oraz zaawansowanymi efektami świetlnymi Tyon tapia się na każdym poziomie z Twoim stylem.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Mysz laserowa przewodowa Roccat Tyon

Mysz laserowa przewodowa Roccat Tyon

Mysz laserowa Roccat w kolorze czarnym.

30 innych produktów w tej samej kategorii: