OBUDOWA GENESIS TITAN 800 BLUE MIDI TOWER (Z OKNEM, USB 3.0, BEZ PSU)

NPC-1129

Nowy produkt

OBUDOWA GENESIS TITAN 800 BLUE MIDI TOWER (Z OKNEM, USB 3.0, BEZ PSU)

Więcej szczegółów

Wysyłka w 24h

223,64 zł

223,64 zł za 1

Opis

Wysokość470
Szerokość223
Długość470
PodświetlenieTak
Gniazdo rozszerzeńTak
Liczba kieszeni 3.5" (wew.)2
Liczba kieszeni 5.25" (zew.)1
Liczba zainstalowanych wentylatorów4
Zainstalowane wentylatory4x120mm
Maksymalna liczba wentylatorów4
Liczba gniazd rozszerzeń7
Położenie zasilaczaDół
Liczba kieszeni 2.5" (wew.)2
ZabezpieczeniaFiltry przeciwkurzowe

Więcej informacji

OBUDOWA TITAN 800

Zrobić pojemną, funkcjonalną, wytrzymałą i dobrze prezentującą się obudowę, która gwarantuje efektywne chłodzenie - to dopiero sztuka! Postanowiliśmy podjąć się tego wyzwania, a Titan 800 jest najlepszym przykładem na to, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

PRAWDZIWIE GAMINGOWA BUDA

Już na samym starcie gracze dostają w zestawie z obudową cztery wentylatory: dwa zamontowane na przodzie, jeden z tyłu i jeden na górze. W każdym z wentylatorów znajdują się 33 diody, a generowane przez nie podświetlenie nadaje Titan 800 niesamowitego wyglądu. Jakby tego było mało, obudowę można kupić z wentylatorami w jednym z trzech wariantów kolorystycznych: czerwonym, niebieskim i zielonym. 

CIESZY OCZY

Szkoda zamknąć tak dobrze wyglądające wentylatory w całkowicie nieprzejrzystej obudowie. Na szczęście Titan 800 to przemyślana konstrukcja, dlatego przedni panel urządzenia wykonano z akrylu, dzięki czemu gracz będzie mógł podziwiać niezwykłe efekty świetlne.

OBSERWUJ, JAK PRACUJE RAKIETA

Nie ukrywajmy: gracz kupuje podzespoły w równym stopniu, by cieszyć się płynną rozgrywką, jak i by móc w każdej chwili nacieszyć oczy swoim gamingowym zestawem. Znając graczy, doskonale wiedzieliśmy, że wyposażenie Titan 800 w panel boczny z oknem, jest strzałem w dziesiątkę! Dodatkowo, żeby całego efektu nie psuły kable, za płytą główną znajdują się specjalne wyżłobienia, znacznie ułatwiające zarządzanie okablowaniem.

BUDUJĄC GAMINGOWĄ BESTIĘ

A jak wygląda sprawa z pojemnością Titan 800? Obudowa z całą pewnością daje radę, bo w środku gracz może zamontować mocną kartę graficzną o długości do 380 mm czy radiator o wysokości do 161 mm. Ponieważ podzespoły źle znoszą kontakt z kurzem, w obudowie znajdują się również umieszczone na górze i dole filtry przeciwkurzowe. 

DŁUŻSZE ŻYCIE PODZESPOŁÓW

Zasilacz potrafi wygenerować spore ilości ciepłego powietrza. Stąd decyzja o zaprojektowaniu obudowy komory zasilacza w Titan 800 tak, by poprawić przepływ powietrza. W ten sposób ciepło szybko znajdzie się poza obudową, a to z kolei przełozy się na żywotność innych podzespołów.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

OBUDOWA GENESIS TITAN 800 BLUE MIDI TOWER (Z OKNEM, USB 3.0, BEZ PSU)

OBUDOWA GENESIS TITAN 800 BLUE MIDI TOWER (Z OKNEM, USB 3.0, BEZ PSU)

OBUDOWA GENESIS TITAN 800 BLUE MIDI TOWER (Z OKNEM, USB 3.0, BEZ PSU)

15 innych produktów w tej samej kategorii: