Microsoft XBOX One Sensor Kinect

GT3-00002

Nowy produkt

Sensor Microsoft XBOX One Kinect w kolorze czarnym

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

519,00 zł

-50,00 zł

569,00 zł

519,00 zł za 1

Opis

Opis ogólnyMicrosoft XBOX One Sensor Kinect 2.0
Komunikacja bezprzewodowaNie
Kolorczarny
Typ gwarancjiproducenta
Okres gwarancji (miesiące)12
ModelGT3-00002
Materiałtworywo sztuczne
Waga (kg)1

Więcej informacji

Sensor Microsoft XBOX One Kinect

w kolorze czarnym

Najlepsze wrażenia z gry na konsoli Xbox One dzięki sensorowi Kinect
Poczuj większą wygodę i kontrolę dzięki sensorowi Kinect dla konsoli Xbox One. Dzięki Kinect możesz sterować konsolą Xbox i telewizorem, prowadzić rozmowy przez Skype'a w jakości HD i grać w gry, w których używasz swojego ciała jako kontrolera. Kinect dla konsoli Xbox One jest zgodny z konsolą Xbox One; Xbox Kinect Adapter jest wymagany do użytku z konsolami Xbox One S oraz komputerem PC. Więcej informacji można znaleźć na stronach pomocy technicznej konsoli Xbox.

Sterowanie
Poczuj większą wygodę i kontrolę dzięki sensorowi Kinect dla konsoli Xbox One. Steruj konsolą bez ruszenia palcem. Błyskawicznie rób zrzuty ekranu i klipy z gry. Zmieniaj kanały TV bez szukania pilota. Czas, by w pełni korzystać z konsoli Xbox One.
• Szybko przełączaj między grą, telewizją i aplikacjami
• Rozmawiaj przez Skype'a w jakości HD i wysyłaj wiadomości
• Steruj odtwarzaniem filmów i muzyki
• Zmieniaj kanały i głośność telewizora

Automatyczne rozpoznawanie
Dzięki Kinectowi nie trzeba już ręcznie przełączać lub logować się na konto Xbox. Po włączeniu konsoli nastąpi automatyczne rozpoznanie i zalogowanie gracza, aby można było więcej czasu poświęcić na grę.

Wielozadaniowość stała się prosta
Wystarczy, że przeniesiesz aplikację na bok ekranu. Będzie ona nadal działać, podczas gdy Ty będziesz robić coś innego w głównej części ekranu. Nie musisz już wybierać między grą a sprawdzaniem wyników meczu piłki nożnej. Możesz robić obie te rzeczy na raz.

Kontaktuj się za pomocą Skype'a i Twitcha
Bądź ze znajomymi i rodziną w kontakcie, rozmawiając z nimi na telewizorze dzięki aplikacji Skype na Xbox One. Dzięki kamerze HD o rozdzielczości 1080p sensor Kinect zapewnia szczegółowy obraz. Mikrofon wielopłaszczyznowy wyróżnia Twój głos z innych dźwięków w pokoju, tak by nic z Twojej rozmowy nie umknęło. Transmituj swoją rozgrywkę na żywo z funkcją obraz w obrazie za pomocą aplikacji Twitch.

xbox one kinect

Można też głosowo wyszukiwać ulubioną rozrywkę, przypinać aplikacje, przełączać je i rozpoczynać nagrywanie klipów z gier. Można nawet transmitować rozgrywkę na żywo z funkcją obraz-w-obrazie.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Microsoft XBOX One Sensor Kinect

Microsoft XBOX One Sensor Kinect

Sensor Microsoft XBOX One Kinect w kolorze czarnym

12 innych produktów w tej samej kategorii: