Plants vs Zombies Garden Warfare 2 (XBOX ONE)

5030946121960

Nowy produkt

GRA Plants Vs Zombies Garden Warefare 2 na konsole XBOX One

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

128,28 zł

128,28 zł za 1

Opis

Opis ogólnyGra Plants vs Zombies Garden Warfare 2 (XBOX ONE)
Platforma (sprzęt)Konsola XBOX ONE

Więcej informacji

GRA Plants Vs Zombies Garden Warefare 2 XBOX One

Plants vs. Zombies Garden Warfare 2

Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 walka o przedmieścia przeradza się w istne szaleństwo! W nowej odsłonie zwariowanej, wciągającej strzelanki musisz ponownie zmierzyć się z Dr. Zombossem. Przywódca zombie jeszcze bardziej wzmocnił swą hordę i zamienił przedmieścia w raj dla umarlaków. Na szczęście nie wszystko stracone – po raz pierwszy rośliny przejmują inicjatywę i przechodzą do otwartego ataku, by odzyskać swą ziemię. Poprowadź rośliny do walki w nowym trybie „Ziołowy Atak” dla 24 graczy, wybierz stronę w 4-osobowym trybie współpracy lub zagraj w pojedynkę.

Plants vs. Zombies Garden Warfare 2

Najważniejsze cechy gry:

  • Rośliny w natarciu — Po raz pierwszy w historii serii rośliny mogą przejść do ofensywy. Poprowadź rośliny do walki w nowym trybie „Herbal Assault” dla 24 graczy lub broń terytorium zombiaków w 4-osobowym trybie współpracy „Graveyard Ops”.

  • Bohaterowie wszech czasów — Rozwiń strategiczny potencjał podwórkowej bitwy dzięki 14 klasom postaci oraz ponad 100 grywalnym roślinom i zombie z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

  • Graj tak, jak lubisz — Poznaj ponad 7 porywających trybów gry. Bierz udział w szalonych 24-osobowych starciach w „Herbal Assault” i „Gardens & Graveyards”, opowiedz się po stronie roślin lub zombie w 4-osobowym trybie współpracy albo graj w każdy tryb w pojedynkę lub w kooperacji na podzielonym ekranie (nie musisz mieć konta Xbox Live Gold ani PS Plus).

  • Żyjący świat PvZ — Walka o przedmieścia wkracza w decydującą fazę. Poznaj 12 wyjątkowych, tryskających humorem map, przekształcone przez Zombossa krajobrazy, zatłoczoną przestrzeń powietrzną i mnóstwo czekających na odkrycie sekretów.

Plants vs. Zombies Garden Warfare 2

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Plants vs Zombies Garden Warfare 2 (XBOX ONE)

Plants vs Zombies Garden Warfare 2 (XBOX ONE)

GRA Plants Vs Zombies Garden Warefare 2 na konsole XBOX One

30 innych produktów w tej samej kategorii: