XBOX One metalowy zamiennik elite Blue

UG-X1-07-B

Nowy produkt

metalowy, elitarny zamiennik przycisku krzyża na dowolny kolor elitarnego przycisku do Xbox One.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

19,99 zł

-20%

24,99 zł

19,99 zł za 1

Opis

zestaw1x zamiennik analoga
Xbox One StyleXBOX One Elite
Kolor obudowyniebieski
Pozostałe parametryKompatybilny z XBOX One Elite
Materiałmatal
Waga (kg)0.200

Więcej informacji

XBOX One metalowy zamiennik elite

Większa skuteczność i łatwiejsza obsługa

Wybieraj spośród różnych metalowych drążków i padów kierunkowych i dostosuj kontroler do własnych wymagań. Znajdź zestaw elementów, np. wśród drążków różnej wielkości i w różnych kształtach, który pozwoli Ci zwiększyć dokładność, szybkość i zasięg. Kontroler Xbox Elite dostosuje się do rozmiaru Twoich dłoni i stylu gry. Zyskasz większą kontrolę niezależnie od tego, czy grasz w strzelankę, grę wyścigową, grę walki czy dowolny inny gatunek. Nowy gładki pad kierunkowy pomoże łatwiej i skuteczniej wciskać kombinacje przycisków, a tradycyjny pad zapewni precyzję przy zmianie broni lub w ataku z powietrza.

elit XBOX one

Większe możliwości i lepsza kontrola

Kontroler bezprzewodowy Wireless Controller ma cztery miejsca na wymienne łopatki. Można je łatwo wyjmować i montować bez pomocy narzędzi. Możesz zamontować wszystkie łopatki lub tylko kilka, tak aby wygodnie korzystać z kontrolera.

Dzięki łopatkom masz większą kontrolę nad swoimi ruchami w grze i możesz skuteczniej walczyć z przeciwnikami. Nie musisz już zdejmować kciuków z drążków, aby nacisnąć kombinację przycisków i wykonać skomplikowany skok, wycelować i strzelić. Dzięki aplikacji* do każdej łopatki możesz przypisać inne funkcje.

Szybsze strzały dzięki blokadzie spustów

Wystarczy jedno pstryknięcie, by zablokować spusty i zacząć szybciej strzelać, oszczędzając czas poświęcany na ich naciskanie. Spusty są wówczas blokowane po pierwszym strzale i przygotowane do szybkiego oddania kolejnych. Aby przywrócić pełny zakres ruchu spustu, wystarczy ponownie pstryknąć włącznik. Każdy spust ma osobną blokadę, a ustawienia każdego ze spustów można dostosować w aplikacji.

           xbox one elite

Swoboda i nieograniczone możliwości

Dostosuj kontroler do swoich potrzeb za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji*. Wybierz minimalne i maksymalne ustawienia spustów, czułość drążków, funkcje przycisków i inne opcje, aby kontroler działał tak, jak chcesz. Możesz też przypisać 14 funkcji do przycisków ABXY, łopatek, pada kierunkowego, spustów i drążków.

Utwórz w aplikacji tyle profili kontrolera, ile chcesz, i dostosuj jego ustawienia do różnych gier. Załaduj do kontrolera dwa profile i błyskawicznie przechodź z jednego na drugi za pomocą wbudowanego przełącznika. Możliwości są niemal nieograniczone.

xbox one elite

Każdy szczegół kontrolera zaprojektowano z myślą o wymaganiach najbardziej ambitnych graczy.

Trzonki drążków, pady kierunkowe i łopatki z nierdzewnej stali wytrzymają wiele godzin grania, a gładkie, wzmocnione obręcze dookoła każdego drążka ograniczają jego zużycie i zapewniają płynną akcję.

Gumowane uchwyty o fakturze diamentu sprawiają, że kontroler pewnie leży w dłoniach. Dzięki ulepszonym uchwytom trzymanie kontrolera wymaga mniej wysiłku, co pozwala na dłuższą i bardziej komfortową rozgrywkę. Miłe w dotyku wykończenie górnej części obudowy jest stylowe i uniemożliwia wyślizgnięcie się kontrolera z ręki.

Jest to metalowy zamiennik krzyża dający Ci nieskończone możliwości doskonalenia swoich umiejętności podczas gry.

Matowy i nadaje niepowtarzalny wygląd twojego kontrolera.

Pasuje tylko do kontrolera wersji Elite

                                    

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

XBOX One metalowy zamiennik elite Blue

XBOX One metalowy zamiennik elite Blue

metalowy, elitarny zamiennik przycisku krzyża na dowolny kolor elitarnego przycisku do Xbox One.

2 innych produktów w tej samej kategorii: